نمایش نمایش

شناسه : 23583975
نظر مردم و مسئولین یزد در خصوص نمایش« کد38»؛


نمایش «کد 38» با تکیه بر نیروی بسیج اجرا شد تفاوتش با نمایش های اجرا شده در سال های قبل در دهکده مقاومت یزد، استفاده از ظرفیت های بومی و جوانان بسیجی بود که صفر تا صد کار را جوانان یزدی انجام داده بودند.

نمایش میدانی کد 38؛ حاصل تلاش شبانه روزی بسیجیان پایگاه بقیه الله(عج) یزد از ناحیه مرکزی سپاه الغدیر استان یزد، شب گذشته به کار خود پایان داد.


این نمایش که با تکیه بر نیروی بسیج اجرا شد تفاوتش با نمایش های اجرا شده در سال های قبل در دهکده مقاومت یزد، استفاده از ظرفیت های بومی و جوانان بسیجی بود که صفر تا صد کار را خود بچه های پایگاه انجام داده بودند.


خبرنگار یزدندا شب گذشته در گزارش میدانی نظر مسئولین و مردم را در خصوص این نمایش جویا شد.


سرهنگ ایرج کاکاوند فرماندهی انتظامی استان یزد در خصوص « کد 38» گفت: نمایش بسیار زیبایی بود و به خوبی در یک فرصت کوتاه بسیاری از وقایع تاریخی و معاصر را بیان کرد و اینکه این نمایش با تکیه بر ظرفیت جوانان یزدی اجرا شد بسیار جالب و حائز اهمیت است.


مصطفی سالاری فرماندار یزد ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا نمایش « کد 38» را نمایشی زیبا و با مفهوم توصیف کرد.


جوانی که به همراه دوستانش برای تماشای کد 38 به دهکده مقاومت آمده بود گفت: واقعا از تماشای نمایش لذت بردم، به خوبی جنایات داعش را برای ما بازگو کرد و بسیار متاثر شدیم و حتما ما نیز برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) به سوریه می رویم و به شهدا می گوییم راهتان را ادامه می دهیم.


آقای کارگر به خبرنگار یزدندا ضمن تشکر از عوامل «کد 38» اظهار کرد: بسیار لذت بردم به خصوص از صحنه کربلا و تعزیه شهادت حضرت ابوالفضل(ع) و همچنین صحنه مدافعان حرم و وظفیه جوانان امروز است که با الگو گرفتن از زندگی شهدا راه ایشان را ادامه دهند.


بانوی یزدی که به تماشای نمایش آمده بود اذعان کرد: صحنه کربلا واقعا خیلی زیبا بود، نمایش خیلی خوبی بود از عوامل اجرایی بسیار تقدیر می کنم امیدوارم همیشه از این دست کارهای هنری اجرا شود.


امیر حسین محسنی و دوستانش نیز اجرای کارهای هنری مانند « کد38 » را از ضروریات امروز جامعه عنوان کرد و گفت: باید به وسیله کارهای هنری حقایق، تاریخ و حماسه آفرینی های شهدا در جنگ عنوان شود.


یک بانوی جوان نیز خواست تا بیشتر به جنبه های خدماتی مانند گذاشتن صندلی بیشتر توجه کنند.

** نمایش کد 38 به کارگردانی و نویسندگی عبدالرضا محقق بمناسبت هفته دفاع مقدس در دهکده مقاومت یزد برگزار شد.

تهیه کننده این کار حسین دهقان و اجرای دکور کار مجتبی دهقان بود و تمامی عومل اجرایی از بسیجیان پایگاه بقیه الله یزد بودند.

 

 

انتهای پیام/ک


جدیدترین ها جدیدترین ها