نمایش نمایش

شناسه : 25941397


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی یاردیرین امام (ره) و رهبری پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش یزدندا؛ آیت الله ناصری امام جمعه یزد بمناسبت در گذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیامی صادر کردند

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه یزد در این پیام آورده است : رحلت مجاهد نستوه و یار دیرین امام و رهبری حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی موجب تأسف و تأثر عمیق گردید. این مبارز خستگی ناپذیر که می توان ایشان را از امنای انقلاب اسلامی و از شاگردان و معتمدین مخلص و فداکار

امام خمینی(ره) نامید با مسئولیت های بسیاری که به عهده داشت خدمات بسیار ارزشمندی را به اهداف انقلاب اسلامی ارائه نمود و در حقیقت یکی از کسانی بود که بارپیشبرد نهضت مقدس امام را به دوش کشید. خدمات ایشان در مدیریت دفاع مقدس، ریاست مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، ریاست جمهوری و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و غیره ستودنی و قابل تقدیر است. اینجانب این ضایعه اسفناک را به پیشگاه مقام معظم رهبری، سلسله جلیله روحانیت، ملت بزرگ ایران اسلامی و خانواده مکرم ایشان و اخوان محترمشان تسلیت عرض می نمایم و برای آن مرحوم علو درجات و حشر با موالیان گرامش خاصه حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) از خداوند متعال مسئلت دارم. سایه مقام معظم رهبری مستدام باد.

انتهای پیام/


جدیدترین ها جدیدترین ها