نمایش نمایش

شناسه : 14652612
جوسازی بی تاثیر برای منع شورای نگهبان!


یکی از بسترهایی که برای زیر پا گذاشتن خط قرمز نظام و برجسته کردن فتنه گران در دستور کار قرار گرفته، حمله به شورای نگهبان است تا با جوسازی و کوبیدن این شورا دست شورای نگهبان را برای رد صلاحیت فتنه گران ببندند و مانع اجرای وظایف قانونی شورای نگهبان شوند.

یزد رسا؛ با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه فتنه 88 خط قرمز نظام اسلامی است و با عنایت به اینکه سال 94 دو انتخابات مهم در کشور می باشد و یکی از تلاشهایی که از هم اکنون و حتی مدتها قبل جریان فتنه و حامیان آن داشته و دارند این بوده که در انتخابات حضور و بروز قوی داشته باشند و خط قرمز اعلامی از سوی رهبر معظم انقلاب را نادیده بگیرند و در مجلس آینده بتوانند فتنه های خطرناکتری را برنامه ریزی کنند.

یکی از بسترهایی که برای زیر پا گذاشتن خط قرمز نظام و برجسته کردن فتنه گران در دستور کار قرار گرفته , حمله به شورای نگهبان است تا با جوسازی و کوبیدن این شورا دست شورای نگهبان را برای رد صلاحیت فتنه گران ببندند و مانع اجرای وظایف قانونی شورای نگهبان شوند.

جای تاسف و تامل آنجا دارد که کسانی دست به چنین اقداماتی می زنند که که خود باید پرچمدار قانون و قانون مداری باشند. وزیر و وکیل و مدیرانی که وظیفه اولیه آنها حمایت از قانون و قانونمداری است قبل از آنکه شورای نگهبان وارد عمل شود تلاش می کنند تا دست این شورا را ببندد و مفری برای فتنه گران ایجاد نمایند تا آنها بتوانند وارد صحنه انتخابات شوند و خط قرمز نظام اسلامی را نادیده گرفته , زمینه ساز فتنه هایی بزرگتر و چالش های قویترعلیه نظام اسلامی شوند.

همانطور که در اکثر سخنرانی ها, رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید نموده اند فتنه 88 توطئه مرموز و پیچیده ای بود که با حمایت آمریکا و غرب برنامه ریزی گردید تا نظام اسلامی را براندازی نماید. پس کسانیکه مستقیم یا غیر مستقیم در این معرکه خائنانه نقش داشتند چه نظام اسلامی با آنها برخورد کرده باشد و چه انکه از رافت نظام اسلامی بهره برده و با او برخورد نشده باشد قابل اعتماد و صلاحیت برای کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی و خبرگان و هرگونه مسئولیت نمی باشند. شورای نگهبان یابد به وظیفه شرعی , قانونی و انقلابی خود عمل و قاطعانه چنین افرادی را رد صلاحیت نماید و از هرگونه جوسازی و تهمت نهراسد.

بدیهی است فتنه گران و حامیان آنها در داخل و خارج , از قویترین امکانات رسانه ای و تبلیغی برخوردارند و با بوق های خارجی و داخلی قدرتمند خود شورای نگهبان را مورد حمله قرار خواهند داد و از ابتدای انقلاب تاکنون نیز این رویه معمول بوده و در این برهه حساس قویتر هم شده است.

اما زیاده خواهان، فتنه گران و حامیانشان بدانند هر چقدر این شورا مورد حمله بیشتر آنها قرار گیرد نشانه سلامت و درستی عمل آن شورا است و مردم انقلابی و مومن بیشتر از آن حمایت خواهند کرد.

والسلام

مهدی مهدوی

 


جدیدترین ها جدیدترین ها