نمایش نمایش

شناسه : 27053117
رئیس بسیج جامعه پزشکی یزد خبر داد


رئیس بسیج جامعه پزشکی استان یزد از ارائه خدمات دندانپزشکی به صورت رایگان در بیمارستان صحرایی به مدت پنج روز خبر داد.

به گزارش یزدندا؛ جواد قادری اردکانی با اشاره به برپایی چهارمین بیمارستان صحرایی در منطقه شاهدیه یزد اظهار داشت: تمام خدماتی که در این بیمارستان ارائه می‌‌شود، رایگان بوده و حتی خدمات دندانپزشکی نیز در مدت برگزاری بیمارستان رایگان است.

وی با بیان اینکه چهارمین بیمارستان صحرایی یزد از 16 اسفند در کنار ورزشگاه 6 هزار نفری شاهدیه دایر خواهد شد، ادامه داد: سعی شده در این بیمارستان با شناسایی نقاط ضعف و قوت سه بیمارستان قبلی و تجربیات ارزنده‌ای که در این زمینه به دست آمده، نقاط قوت را تقویت کنیم و اشکالات موجود نیز رفع شود.

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان یزد با اشاره به ارائه ویزیت پزشکان تخصصی و فوق‌تخصصی اضافه کرد: همچنین در این بیمارستان داروی مورد نیاز مردم به صورت رایگان تامین خواهد شد ضمن اینکه هزینه‌های درمان بیماران ارجاعی به مراکز درمانی و بیمارستان‌های شهید آیت‌الله صدوقی، شهید رهنمون، افشار، شهدای محراب و گودرز کاملا رایگان خواهد بود.

وی همچنین با اشاره به ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی در این بیمارستان صحرایی بیان داشت: بیماران دندانپزشکی که پس از ویزیت در این بیمارستان صحرایی به دانشکده دندانپزشکی و مؤسسه تأمین درمان بسیجیان معرفی می‌شوند، با تخفیف ۵۰ درصدی و به صورت نیم‌بها به ادامه درمان می‌پردازند.

قادری با اشاره به اجرای دو پرواز در طول برپایی چهارمین بیمارستان صحرایی عنوان کرد: در نخستین روز از برپایی بیمارستان صحرایی مانور عملیات امداد و نجات با بالگرد و انتقال بیمار به بیمارستان‌های استان انجام خواهد شد.

وی افزود: هماهنگی‌های لازم برای عملیات انتقال انجام شده و دو خلبان نیز برای انجام عملیات امداد و نجات در بیمارستان صحرایی حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/

فارس






جدیدترین ها جدیدترین ها