نمایش نمایش

شناسه : 34075494
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد:


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد گفت: یزد با توجه به مزیتی که در تولید کالای ایرانی دارد می‌تواند در برخورداری و تحقق شعار سال در صدر قرار گیرد.

به گزارش یزدندا به نقل از یزدآوا، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد در نشست شورای اداری استان با اشاره به نامگذاری سال به عنوان حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری گفت: این شعار که فراگیرتر از شعار سال‌های گذشته است نیاز به برنامه‌ریزی جدی دارد یه همین منظور کمیته‌ای تشکیل شده تا کارخانجات یزد که کالای قابل رقابت و مرغوب تولید می‌کنند شناسایی و به صورت ویژه مورد حمایت قرار گیرند.

علی زینی وند گفت: یزد با توجه به مزیتی که در تولید کالای ایرانی دارد می‌تواند در برخورداری و تحقق شعار سال در صدر قرار گیرد و به دستگاه‌ها و ادارات نیز ابلاغ می‌شود که در خرید تجهیزات و ملزومات و حتی پیمانکارانی که وابسته به دستگاه‌ها هستند برنامه‌ریزی دقیق برای استفاده از کالای ایرانی انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه باید جلسات شورای اداری استان کاربردی و دارای دستور جلسه مشخص شود، افزود: سفر منظم معاونین استاندار به همراه مدیران کل دستگاه‌ها به شهرستان‌ها همانگونه که در پایان سال گذشته انجام شد و تاثیرات خوبی نیز به همراه داشت ادامه خواهد یافت و در محل پروژه‌ها و کارخانجات تصمیم‌گیری انجام خواهد شد.

زینی‌وند همچنین برگزاری جلسات کارگروه اقتصاد مقاومتی در شهرستان‌ها و گزارش فعالیت‌هایی که در خصوص اجرایی کردن سیات‌های اقتصاد مقاومتی انجام شده، بازدید از کارخانه‌های موفق  و فعال کردن طرح‌هایی که به اشتغال و رفع بیکاری استان کمک می‌کند را یادآور شد.

انتهای پیام/

 


جدیدترین ها جدیدترین ها