نمایش نمایش

شناسه : 14608288
نماینده مردم یزد و اشکذر در محکومیت سوزاندن نوزاد فلسطینی؛


نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس گفت: سوزاندن کودک 18 ماهه فلسطینی فقط از کسانی سر می زند که بویی از بشریت نبرده اند و تنها به خون انسان ها تشنه هستند، سر می زند.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس در گفتگو با خبرنگار یزد ندا ضمن محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر قدس در سوزاندن کودک 18 ماهه فلسطینی گفت: آتش زدن نوزاد فلسطینی بار دیگرخباثت و جنایت نهادینه شده در ذات این رژیم گرگ صفت را نشان داد.


دکتر محمد صالح جوکار اظهار کرد: اسرائیل در پشت نقابی که بر چهره دارد چهره اصلی این رژیم غاصب که همان جنایت علیه بشریت و مسلمانان است نهفته است و این موضوع به خوبی مشخص است.


وی افزود: رژیم صهیونیستی و دیگر گروه های تروریستی جنایات زیادی را در دنیا مرتکب می شوند اما برخی جنایات مانند آتش زدن این نوزاد فلسطینی به قدری وحشیانه است که تن و بدن انسان را به درد می آورد.


جوکار خاطر نشان کرد: این عمل  فقط از کسانی سر می زند که بویی از بشریت نبرده اند و تنها به خون انسان ها تشنه هستند سر می زند.


وی ادامه داد: کسانی که با مرگ انسان ها جشن می گیرند، خیلی زود این جشن به عزای آنها تبدیل خواهد شد.


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: این جنایت جز آن دسته از اقداماتی وحشیانه ای بود که بشریت انزجار خود را از آن نشان می دهد.


جدیدترین ها جدیدترین ها