نمایش نمایش

شناسه : 33613655


پنجمین اقامتگاه بوم گردی شهرستان بافق عصر امروز با حضور سرپرست معاون عمرانی استاندار یزد و مدیر کل میراث فرهنگی استان و فرماندار بافق و شهردارو شورای اسلامی شهر بافق در روستای تراب آباد این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش یزدندا به نقل از بافق خبر؛ با حضور صادقیان معاون عمرانی استانداری، یارمند مدیر کل روستایی و شورای استانداری، خانم دانش مدیرکل میراث فرهنگی استان یزد، شاکر شمسی معاون امور شهری استانداری، زاده رحمانی فرماندار ، رئیس شورای اسلامی شهر و نوروززاده شهرداربافق و جمعی از مسئولان، در روستای تراب آباد شهرستان بافق اقامتگاه بوم گردی سادات افتتاح شد.

سید جلال سادات الحسینی مسئول این اقامتگاه در گفتگویی کوتاه گفت: این محل به صورت اقامتگاه و رستوران با هزینه ای بالغ بر ۳ میلیارد ریال و مساحت ۱۲۰۰ مترمربع  توسط بخش خصوصی ساخته شده است.

وی یادآور شد: این اقامتگاه دارای بافت قدیمی و سازه های سنتی می باشد که با ۵ اتاق سنتی، تالار، حیاط و فضای سبز مناسب آماده پذیرایی از شهروندان بافقی و گردشگران به ظرفیت ۳۰ نفر است.

وی که یکی از جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است که فراهم کردن محیطی سنتی برای شهروندان و گردشگران و اشتغال نیروی بومی را از اهداف ایجاد این محل عنوان کرد.

انتهای پیام/


جدیدترین ها جدیدترین ها