نمایش نمایش

شناسه : 24127039
در ادامه روند مشکلات مالی؛


در ادامه روند مشکلات مالی تیم فولاد، بازیکنان این تیم یزد را ترک کرده و حاضر به شرکت در تمرین نیستند.

مهدی تاج رئیس فدارسیون فوتبال کشور روز گذشته برای حضور در انتخابات رئیس هیئت فوتبال یزد به استان سفر کرد و در نهایت بعد از رای گیری و انجام مراحل قانونی  «عبدالرضا دستا» رییس هیئت فوتبال استان یزد شد.


مسئولین ورزش استان حتی وی در در جریان مشکلات فوتبال یزد قرار ندادند.


در حالی که محمد انواری سرپرست تیم دسته اولی فولاد یزد در گفتگو با خبرنگار یزدندا گفت: مشکلات فوتبال استان یزد بسیار زیاد است و آقای دستا کار مشکلی برای رفع مشکلات این حوزه پیش رو دارد اما با توجه به سابقه مدیریتی قوی وی می توان امیدوار بود اما هنوز برای اظهار نظر کلی زود است.


انواری اظهار کرد: بازیکنان تیم فولاد، یزد را ترک کرده اند و امروز کسی در تمرین تیم حاضر نمی شود زیرا تا کنون ریالی از مبلغ قرارداد بازیکنان پرداخت نشده است و بازیکنان حاضر به تمرین نیستند.


سرپرست فولاد یزد تصریح کرد: با توجه به رکود حاکم بر اقتصاد شرکت فولاد یزد از سال گذشته اعلام کرده بود توانایی پشتیبانی مالی از تیم را ندارد اما مسئولان استان قول حمایت مالی دادند و هیئت فوتبال نگذاشت تیم فولاد در ازای دریافت پول و یک تیم لیگ دومی فولاد را واگذار کند که اگر چنین می شد به فوتبال استان پول تزریق می شد و دیگر مشکلات امروز نبود.


انواری گفت: برای حل مشکلات تیم از نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس کمک خواستیم که وی هنوز به وعده مساعدتش عمل نکرده  است.
انتهای پیام/ک


جدیدترین ها جدیدترین ها