نمایش نمایش

شناسه : 34340526
آیت‌الله مدرسی:


امام جمعه بخش مرکزی یزد گفت: اگر کشور به وسیله جوانان رشد و اعتلا پیدا کرده و امنیت و عزت ملت به وسیله این جوانان حفظ شده است به همان میزان نیز دشمنان نسبت به جوانان برنامه ریزی می‌کنند.

به گزارش یزدندا، آیت الله سید محمد کاظم مدرسی ضمن تبریک هفته جوان گفت: جوان در فرهنگ دینی ما انسانی پرنشاط، چالاک و فعال در عرصه‌های مختلف تعریف می‌شود و تاریخ انقلاب ما مملو از تاریخ جوانان به کمال رسیده است.

وی ادامه داد: جوانی که در کشور ما خود را نمایانده است عبارت است جوانی که در مسیر تبعیت از دین و همچنین با میثاق نصرت دین رشد پیدا می‌کند و براساس معیارهای مورد نیاز جامعه دینی گام برمی‌دارد که نمونه‌ای روشن این جوانان در دفاع مقدس در عرصه‌های سازندگی، نرم افزاری و جنگ نرم مشاهده می‌کنیم.

امام جمعه بخش مرکزی یزد با اشاره به مسئولیت جوانان در اعتلای کشور ادامه داد: مسئولیت جوانان استقرار خودباوری، دانش افزایی کارآفرینی و اخلاق محوری همراه با نشاط حاصل دین باوری، ورزش و کار در جامعه است.

آیت‌الله مدرسی عنوان کرد: معتقدیم نیروی جوان به هر مقدار که مورد توجه اولیای الهی است مورد هدف دشمنان نیز قرار می‌گیرد اگر کشور به وسیله جوانان رشد و اعتلا پیدا کرده و امنیت و عزت ملت به وسیله این جوانان حفظ شده است به همان میزان دشمنان نسبت به جوانان برنامه ریزی می‌کنند لذا هدف را باید خودباوری، استقلال، هویت دینی و ملی جوانان قرار داد.

وی تصریح کرد: البته باید برای جوانان بسترسازی کرد به این معنا که در زمینه اشتغال، ازدواج، مسکن؛ رشد و بالندگی فکری علمی و دانش‌های بومی باید بسترسازی انجام شود و در این صورت هست که طبعا جوانان بهترین چهره و عملکرد را از خود نشان می‌دهند.

انتهای پیام/


جدیدترین ها جدیدترین ها