نمایش نمایش

شناسه : 32026552
یادداشت/حسین زارع کمالی:


بسیج گل آل محمد(ص ) است که با قدرت خون در دشت ایمان روئید و در نهضت خمینی (ره ) ثمر داد که رایحه آن جان عاشقان خدا سرمست و حیران می کند.

به گزارش یزدندا؛ حسین زارع کمالی فرمانده ناحیه مقاومت روح الله یزد در یادداشتی بمناسبت هفته بسیج نوشت: فکر بسیج خود به تنهایی فرهنگی است که استقلال و آزادی، دین و سیاست، کرامت و شرافت، مشروعیت و مقبولیت، مدنیت و مردم سالاری و حقوق فردی اجتماعی در آن متجلی است .

در تفکر بسیجی با آزادی که اولین هدیه الهی است نه فقط مخالفتی نیست بلکه نهال سبز آزادی با خون این قبیله به ثمر رسید. لکن در فکر و اندیشه و فرهنگ بسیج پلشتی و ولنگاری جایی ندارد. تفکر بسیجی امواج خروشان ملتی است که دل در گرو خدا دارد و جهت ایجاد این فرهنگ الهی هزاران جوان پاکباخته تقدیم درگاه خدای خود کرد.

بسیج گل آل محمد(ص ) است که با قدرت خون در دشت ایمان روئید و در نهضت خمینی (ره ) ثمر داد که رایحه آن جان عاشقان خدا سرمست و حیران می کند. بسیج همان بسیج است که روزی بلای جان ضد انقلاب بود، یک روز خار چشم دشمنان گشت، روز بعدش سد راه متجاوزان به کشور شد و اکنون نیز گوش به فرمان ولی امر خود، حافظ و پاسدار ارزشهای متعالی اسلام و انقلاب است.

در فرهنگ بسیج تا قیام قیامت راه امام عزت، کلام رهبری سعادت، کشته شدن در راه خدا کرامت، اسرائیل غاصب و آمریکا دشمن شماره یک ملت ایران است .

نام بسیج ترجمه آیه اشدا علی الکفار و رحما بینهم است ، او حب علی (ع ) در دل ، بغض عدو در قلب و سلاح دفاع در دست دارد.

انتهای پیام/ز.ک


جدیدترین ها جدیدترین ها