نمایش نمایش

شناسه : 13147384
رئیس دفتر شورای نگهبان یزد:


رئیس دفتر شورای نگهبان یزد گفت: مسئولان کشور باید خط قرمزهایی که رهبری فرموده‌اند را در مذاکرات رعایت کنند وگرنه دیری نخواهد گذشت که تف و لعنی که برای امضا کنندگان قراردادهای دوران قاجار و پهلوی فرستاده می‌شود، نصیب آن‌ها نیز خواهد شد.

به گزارش یزد رسا به نقل از یزد آوا، حجت الاسلام سید ناصر محمدی در خطبه های نماز جمعه محمد آباد با تبریک میلاد امام حسین(ع) ایشان را بزرگ پاسدار اسلام خواند و اظهار کرد: احترام به پدر و مادر، امانت داری، تلاش و کوشش، اخلاق و معنویت و غیره از جمله ارزش‌هایی است که باید پاسداری شوند.

وی با تاکید بر لزوم پاسداری از کشور، دین و دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: در دوران قاجار و پهلوی بسیاری  از قراردادهای ننگین بسته شد در حالی‌که در 8 سال دفاع مقدس با دلاوری رزمندگان اسلام یک وجب از خاک ایران به دشمن داده نشد.

امام جمعه موقت بخش مرکزی یادآور شد: تدبیر و کمک فکری مقام معظم رهبری بود که با راه نشان دادن به سوریه و عراق از سقوط  آنها جلوگیری کرد و گرنه اکنون با وضعیت خطرناکی مواجه بودیم.

حجت الاسلام محمدی با بیان اینکه در این 35 سال که از پیروزی انقلاب گذشته دستاوردهای فراوانی داشتیم، تصریح کرد: دشمن کمر بسته تا دستاوردهای ما را بگیرد و مسائل هسته‌ای بهانه است.

وی با بیان اینکه تمام فناوری‌های هسته ای کشور صلح آمیز است، ادامه داد: در سال 82 اطلاعاتی از دانشمندان ما را در اختیار دشمن قرار دادند و دشمن آنها ترور کرد اکنون نیز دشمن می خواهد با شناسایی دانشمندان هسته‌ای مانند قبل آن‌ها را ترور کند.

رئیس دفتر شورای نگهبان یزد با اشاره به زیاده خواهی های دشمن تصریح کرد: دشمن در ادامه زیاده‌خواهی‌های خود می‌گوید موشک‌ها را تحویل بدهید، پزشکان متخصص خود را تحویل بدهید و به قول خودشان می خواهند بزرگترین بازرسی تاریخ را انجام دهند.

امام جمعه موقت بخش مرکزی با تاکید بر حفظ و پاسداری از دستاوردها خاطر نشان کرد: این دستاوردها راحت بدست نیامده که مفت و مجانی در اختیار دشمن قرار گیرد و بذل و بخشش کنند و بروند با وزیر امور خارجه قدم بزنند و قهقهه سر دهند انگار کنار پسر خاله‌شان نشسته‌اند، مردم این مملکت برای این دستاوردها خون دل خورده‌اند.

حجت الاسلام محمدی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری هرگز اجازه بازرسی از مراکز نظامی و بازجویی از دانشمندان هسته ای را نمی‌دهند، افزود: فشارهایی که از جانب دولت وارد می‌شود زیاد است و اینگونه در جامعه انعکاس می‌دهند که ای مردم اگر می خواهید تحریم برداشته شود اگر می خواهید گرانی برداشته شود همه چیز را باید تحویل دهیم.

وی ادامه داد: امروز مسئولان کشور باید خط قرمزهایی که رهبری فرموده‌اند را در مذاکرات رعایت کنند وگرنه دیری نخواهد گذشت که ننگی در تاریخ نصیبشان خواهد شد و تف و لعنی که برای  امضا کنندگان قراردادهای دوران قاجار و پهلوی فرستاده می‌شود، نصیب آن‌ها نیز خواهد شد.

انتهای پیام/ع


جدیدترین ها جدیدترین ها