نمایش نمایش

شناسه : 14099252
همگام با امت اسلام


مردم یزد امروز یک‌صدا با امت اسلام در راهپیمایی روز جهانی قدس فریاد "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آمریکا" سر دادند تا باری دیگر اتحاد مسلمانان جهان لرزه بر اندام استکبار و به‌ویژه رژیم صهیونیستی بیاندازد.

به گزارش یزد ندا، مردم دارالعباده امروز نوزدهم تیرماه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با گردهمایی در میدان شهید بهشتی یزد، راهپیمایی روز قدس را آغاز کردند و در گرمای 40 درجه در حالی روزه‌دار بودند، حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین و دیگر مردم مظلوم جهان به نمایش گذاشتند.

امروز اقشار مختلف مردم در کنار مسئولان و علمای استان، نشان دادند که هر سال که می‌گذرد، آتش خشم ملت مسلمان ایران نسبت به جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی و همدستان او شعله‌ورتر می‌شود و حتی گرمای هوا نیز نمی‌تواند از ابراز این خشم و نفرت جلوگیری کند.

دانش آموزان و دانشجویان در کنار طلاب و روحانیون و علمای شهر، یکپارچه فریاد «مرگ بر اسرائیل» سر دادند و جنایات و کودک‌کشی‌های این رژیم سفاک را محکوم کردند.

مردم یزد با سر دادن شعارهای «در کشتن مسلمان، در هر دیار و کشور، داعشی و اسرائیل، متحد یکدیگر»، «آتش به جان مردم، از شرر آمریکاست، جنایت صهیونیست، زیر سر آمریکاست»، «جنایت اسرائیل، جنایت آمریکاست، این همه قتل و غارت، حمایت آمریکاست» انزجار خود را از ستم مستکبران به نمایش گذاشتند.

یزدی‌ها همچنین با شعارهای «مسلمان مجاهد، شهادتش حیات است، اتحاد اتحاد، تنها راه نجات است»، «کند تجلی، اتحاد امت، وحدت مسلمین حیات قدس است» و ... بر لزوم وحدت مسلمانان جهان بر علیه دنیای ظلم و ستم تاکید کردند.

امروز حتی مذاکرات هسته‌ای نتوانست مردم را از سر دادن شعار مرگ بر آمریکا باز دارد و مردم یزد، یکپارچه شعار 36 ساله خود که همان «مرگ بر آمریکاست» را یک‌صدا فریاد زدند.

مردم روزه‌دار یزد همچنین به نشانه نفرت از رژیم غاصب صهیونیستی و جعلی خواندن این رژیم، پرچم صهیونیست‌ها را در به آتش کشیدند.


جدیدترین ها جدیدترین ها