نمایش نمایش

شناسه : 14631064
مسئولین استان یزد سوزانده شدن نوزاد 18 ماهه فلسطینی را محکوم کردند؛


« سپنتا نیکنام» عضو زرتشتی شورای اسلامی شهر یزد بابیان اینکه کودک سوزی رژیم صهیونیستی از نظر تمام ادیان الهی محکوم است گفت: مرگ کودک فلسطینی بهترین مصداق تعبیر کودک کش برای اسرائیل است.

به گزارش یزد ندا، جمعه 9 مرداد ماه 94 منابع فلسطینی از کشته شدن یک نوزاد فلسطینی و زخمی شدن 3 عضو دیگر از اعضای یک خانواده در پی اقدام شهرک‌نشینان صهیونیستی در آتش زدن خانه آنها در «نابلس» در شمال کرانه باختری، خبر دادند.


این منابع اعلام کردند این حادثه، بامداد روز جمعه در منزل مسکونی در روستای «دوما» نزدیک نابلس رخ داد و شهرک‌نشینان پس از به آتش کشیدن این خانه، همچنین شعارهای تبعیض‌آمیز و توهین‌آمیزی علیه عرب‌ها نوشتند.


این منابع تصریح کردند «علی سعد دوابشه» نوزاد یک و نیم ساله این خانواده در پی این آتش‌سوزی جان خود را از دست داد و بقیه اعضای خانواده دچار حالت سوختگی از درجه سوم شده‌اند.

این جنایت هولناک که نشانه خوی وحشی گری شهرک نشینان اسرائیلی است آتش خشم آزادگان دنیا را برافروخت .

مسئولین استان یزد نیز در مصاحبه با خبرنگار یزندا جنایت هولناک را محکوم کردند.


سردار «اکبر فتوحی» فرمانده سپاه الغدیر استان یزد این اقدام وحشیانه را نشانه خشونت نهادینه در رژیم غاصب صهیونیستی بیان کرد و گفت: حقوق بشر آمریکایی اسرائیل کودک کش را به اسرائیل کودک سوز تبدیل کرد.

 

 

«دکتر محمد صالح جوکار» نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس ضمن محکوم کردن حمله شهرک نشینان اسرائیلی گفت: آتش زدن نوزاد فلسطینی،بار دیگر خباثت ذاتی اسرائیل را به نمایش گذاشت.
وی افزود: آمریکا به خون بشریت تشنه است.

 

 

 

« سپنتا نیکنام» عضو زرتشتی شورای اسلامی شهر یزد بابیان اینکه کودک سوزی رژیم صهیونیستی  از نظر تمام ادیان الهی محکوم است اظهار کرد: مرگ کودک فلسطینی بهترین مصداق تعبیر کودک کش برای اسرائیل است.


«فخرالسادات خامسی هامانه» میر کل اموز زنان و خانواده استانداری یزد نیز در محکوم کردن این عمل گفت: سوزانده شدن کودک 18 ماهه فلسطینی نشانه بارز دیگری از هویت مبتنی بر اشغال، تروریسم و خشونت نهادینه شده در رژیم غاصب اسرائیل است.

 

 

انتهای پیام/ح


جدیدترین ها جدیدترین ها