نمایش نمایش

شناسه : 13147900
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه:


مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه گفت: مذاکرات اگر با اصول و رعایت خطوط قرمز پیش نرود نه تنها نمی توان با آن خرمشهر آزاد کرد، بلکه به جایی می رسیم که رهبری در صحبت های خود می گویند: خبرهایی به گوش می رسد که بعضی ها سعی دارند جنگ های نیابتی را به داخل خلیج فارس بکشانند؛ لذا گفتند که پاسداران هوشیار باشند هم مراقب وضعیت داخل کشور باشند و هم خارج.

به گزارش یزد رسا به نقل از سرو ابرکوه، حجت الاسلام والمسلمین هاشم تقدسی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه در عطرافشانی گلزار مطهر شهدای ابرکوه به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: خرمشهر با مذاکره آزاد نشد بلکه با خون، مقاومت، ایستادگی و ولایت مداری آزاد شد.

 

تقدسی تاکید کرد: وظیفه ما در گام اول ایستادگی است و هر کجا هم که لازم باشد مذاکره می کنیم؛ اما مذاکره ای در چارچوب حکمت و درایت که عزت و شرف ملت و مملکت را نیز حفظ کند. مردم نباید کوچک و تحقیر شوند؛ مصلحت و منافع امت اسلامی باید حفظ شود.

 

وی تاکید کرد: تیم مذاکره کننده شاید اشتباهاتی داشته باشد اما جز خدمت هدفی ندارد. مذاکرات اگر با اصول و رعایت خطوط قرمز پیش نرود نه تنها نمی توان با آن خرمشهر آزاد کرد، بلکه به جایی می رسیم که رهبری در صحبت های خود می گویند: خبرهایی به گوش می رسد که بعضی ها سعی دارند جنگ های نیابتی را به داخل خلیج فارس بکشانند؛ لذا گفتند که پاسداران هوشیار باشند هم مراقب وضعیت داخل کشور باشند و هم خارج.

 

وی ضمن تاکید بر اینکه همه مردم باید پاسدار عزت و اقتدار اسلام باشند افزود: وقتی طرف مذاکره 5 شرط به مذاکرات اضافه می کند باید بداند که ما نیازمند توافق و مذاکره نیستیم، بلکه این اوباما است که نیازمند مذاکره است، پس چرا ما اصرار کنیم و بخواهیم چیزی به او بدهیم.

 

حجت الاسلام تقدسی حفظ خطوط قرمز در مذاکرات را الزامی عنوان کرد و افزود: مذاکره باید با حفظ اصول و خطوطی که رهبری مشخص کردند انجام شود؛ دولت هم به حمایت همین نیروهای مسلح است که می تواند با آسایش خاطر برود و پای میز مذاکره بنشیند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه با اشاره به پیشرفت های نظامی کشور تاکید کرد: وقتی ایران ماکت ناو آمریکایی را می سازد و طی یک رزمایش آن را منهدم می کند و قبل از مذاکرات رزمایش های مختلف برگزار می کند، این نشان دهنده قدرت نیروهای مسلح ایران است که تیم مذاکره کننده به این قدرت متکی است و دشمن نیز جرأت جسارت به آنهارا ندارد.

انتهای پیام/ع


جدیدترین ها جدیدترین ها