نمایش نمایش

شناسه : 14950140
رزمنده و آزاده یزدی:


رزمنده و آزاده هشت سال دفاع مقدس بابیان اینکه آمریکا به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست گفت: باید روند قانونی مذاکرات و بررسی برجام توسط مجلس طی شود و این توافق نباید موجب غفلت از آمریکا نشود.

«احمد هژبری» رزمنده و آزاده هشت سال دفاع مقدس در گفتگو با خبرنگار یزد ندا به بیان دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس پرداخت و گفت: ما در هشت سال جنگ انقلاب خود را به جهان صادر کردیم و اکنون صدای «مرگ بر آمریکا» را از یمن می شنویم و شاهد تشکیل بسیج مدرسه عشق در عراق، سوریه، یمن و لبنان هستیم.


وی با بیان اینکه نتیانیاهو از صدور انقلاب ایران خبر می دهد اظهار کرد: امروز ملت ها پیام انقلاب ما را دریافت کرده اند و می خواهند با مقاومت در برابر استکبار ، روی پای خود بایستند.


هژبری افزود: در جنگ تحمیلی روحیه خود باوری به ملت ایران تزریق شد و به این نتیحه رسیدیم می توانیم روی پای خود بایستیم و از همین رو امروزه با توان متخصصان جوان و بسیجی خودمان جز قدرت های موشکی جهان به حساب می آییم.


رزمنده و آزاده یزدی  باشاره به سخن امام خمینی(ره) که جنگ ما فتح فلسطین را به دنبال خواهد داشت، گفت: اکنون شاهدیم با کمک تکنولوژی و دانش ایرانی سنگ های انتفاضه به موشک تبدیل شده و ایران دانش خود را در ساخت سلاح و پهپادهای اطلاعاتی در اختبیار فلسطین و لبنان قرار داده است.


وی اظهار کرد: قبل از انقلاب تمام جنگ های منطقه به نفع مثلث شوم « آمریکا، اسرائیل و انگلیس» تمام می شد اما امروزه و به برکت 8 سال دفاع مقدس اسرائیل در جنگ 33 روزه لبنان، 11 روزه غزه ، 8 روز غزه و ... و همچنین خروج ذلت بار آمریکا بعد از حمله به عراق کلیه معادلات قدرت های پوشالی با شکست مواجه شده است.


هژبری گفت: در هشت سال دفاع مقدس 5+ 1 که اکنون با آنها مذاکره می کنیم و 34 کشور دیگر پیچیده ترین و حساس ترین سلاح ها را به صدام دادند در مقابل ملتی که تازه انقلاب کرده بود.


وی بابیان اینکه جنگ تحمیلی امنیت کشور را برای آینده تضمین کرد افزود: ملت غیور ایران در جنگ هشت ساله امنیت، استقلال و آزادی را برای کشور رقم زدند.


هژبری گفت:  آمریکا دیروز شیطان بزرگ بود امروز هم هست، دیروز دشمن ملت ایران بود امروز هم هست، امام فرمودند اگر در آمریکا مسجدی بسازند و صدای الله اکبر از مناره های آن بلند شود بازهم آمریکا دشمن است.


رزمنده و آزاده یزدی  با یادآوری 28 مرداد ماه 67 سالروز پایان جنگ ایران و عراق اظهار کرد: روحیه توکل به خدا،  توسل به ائمه اطهار، دفاع از مظلوم و ایستادگی در برابر ظالمان از روحیات رزمندگان و فرهنگ دفاع مقدس است و باید در جامعه حفظ شود.


احمد هژبری با اشاره به اهدای نشان لیاقت و شجاعت به فرمانده ناو آمریکایی که در خلیج فارس هواپیمای ایران را منهدم کرد گفت: آمریکایی ها در طول تاریخ چنین خیانت ها و جنایت هایی بسیار داشته اند و در سال 32 مصدق به آنها اعتماد و کرد و دست دوستی دراز کرد و عاقبتش هم را دید و از آن سال آمریکاییها حتی یک لحظه دست از دشمنی با ملت ایران نکشیده اند.


وی افزود: آمریکایی ها اعتراف  کرده اند اگر می توانستند پیچ و مهره های هسته ای ایران را باز می کردند و اکنون آمریکا می خواهد بواسطه دوستی با ایران جبران شکست های 37 ساله خود را در منطقه بکند و رهبری نیز اخیرا فرمودند باید مواظب نفوذ آمریکایی ها باشیم.


هژبری بابیان اینکه « مرگ بر آمریکا » کلیدیترین شعار انقلاب است و هیچ گاه حذف نخواهد شد خاطر نشان کرد: آمریکا به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست و باید روند قانونی مذاکرات و بررسی برجام توسط مجلس طی شود و این توافق نباید موجب غفلت از آمریکا نشود.
 


جدیدترین ها جدیدترین ها