نمایش نمایش

شناسه : 14487329
امام جمعه ابرکوه:


امام جمعه ابرکوه گفت: حضور عده ای از افراد بدخواه نظام جمهوری اسلامی ایران همچون فابیوس، وزیر بد سابقه فرانسه جز دردسر برای ایران چیزی نداشته و نباید برای این ملت و دولت قابل قبول باشد.

به گزارش یزدندا به نقل از سرو ابرکوه، حجت الاسلام والمسملین حسینی امام جمعه ابرکوه در جمع مسئولین دستگاه های دولتی شهرستان ضمن اشاره به شعار سال اظهار کرد: وحدت و انسجام ملی خروجی همدلی و همزبانی است و نتیجه وحدت نیز اقتدار ملی می باشد. دشمنان به این نتیجه رسیدند که ایران اسلامی قدرتی فراتر از قدرت هسته ای دارد و به ناچار در برابر این قدرت زانو زدند؛ این قدرت همان اقتدار ملی است که حاصل همدلی و همزبانی دولت و ملت ایران است.

حسینی گفت: فلسفه وجودی دولت خدمتگزاری به ملت است، زیرا دولت و ملت در نظام جمهوری اسلامی از یکدیگر جدا نبوده بلکه حاصل یک مجموعه منسجم هستند. لذا دولت باید در جهت سرافرازی، سربلندی، استقلال و اقتدار بخشی به ملت همسویی کامل داشته و ملت نیز با روحیه انقلابی در وسط میدان حضور قاطعانه دارد و تمام خارو خاشاک ها را همچون سیلابی عظیم دفع می کند.

امام جمعه ابرکوه خاطرنشان کرد: اگر روحیه انقلابی تیم مذاکرده کننده در کنار ملاحظات دیپلماتیک نبود، قطعا این توفیق در مذاکرات 1+5 نصیب کشور ما نمی شد. از این پس نیز تأکید می شود دولت با لحاظ عرف دیپلماتیک از حق و حقوق مردم قاطعانه دفاع کند.

وی با صراحت ادامه داد: حضور عده ای از افراد بدخواه نظام جمهوری اسلامی ایران همچون وزیر بد سابقه فرانسه (فابیوس) جز دردسر برای ایران چیزی نداشته و نباید برای این ملت و دولت قابل قبول باشد.

این مقام مسئول تأکید کرد: باید با عنصر منحوسی همچون فابیوس قهرانه برخورد شود؛ آنقدر که در این 12 سال تحریم کشورهای اروپایی و فرانسه متضرر شده اند، ایران ضربه نخورده است. حال چرا او باید طلبکارانه با ملت و دولت ایران برخورد کند.

وی ادامه داد: ذهنیت کژ نخست وزیر بدنام و بدسابقه فرانسه در سفر به تهران، با دیدن حقایق، تا حدی اصلاح خواهد شد.

حسینی گفت: غربیان برای برقرارمجدد ارتباط اقتصادی و دیپلماسی با ایران به هوا و زمین می پرند؛ بنابراین همدلی و همزبانی ایجاب می کند که دولت هم مقداری با این عناصر بد نام قهر آمیز برخورد کند تا التماس آنان بیشتر شود. ماهیت انقلاب ما استکبار ستیزی است و مشخص کردن پیش شرط هایی توسط قائم مقام صدر اعظم آلمان برای ارتباط با ایران، توهمی بیش نیست.

امام جمعه ابرکوه یادآور شد: دنیای استکبار عموما نمی تواند با ماهیت اسلامیت انقلاب و اقتدار مبارزاتی مردم ایران کنار بیایید؛ آنها می خواهند تا   لحظه ای به نام «نظام اسلامی» و خروشی به نام «انقلاب» در دنیا نباشد. آنان 12 سال تلاش کردند تا با تحریم هایشان ایران را منزوی و فلج کنند اما به لطف خدا کار به جایی رسیده که جان کری می گوید: اگر سنا توافق را امضا نکند آمریکا همچنان منزوی می شود.

انتهای پیام/ ع ب


جدیدترین ها جدیدترین ها