نمایش نمایش

شناسه : 13861013
انعکاس سبک زندگی جوان میبدی در «سفره های نور»


بینندگان شبکه سه سیما در قسمت ششم از مستند «سفره های نور» با حجت الاسلام کارگر آشنا شدند روحانی فعالی که دارای دان شش در رشته تکواندو است و البته همزمان، به عنوان مبلغ دینی در تیم های ملی رده های سنی مختلف همین رشته ورزشی، مشغول فعالیت است.

به گزارش یزد ندا، ششمین قسمت از مجموعه مستند 25 قسمتی «سفره های نور» به فعالیت همزمان یک روحانی فعال در عرصه ورزش و تبلیغ مسایل دینی و مذهبی اختصاص پیدا کرد.

بینندگان در این قسمت از مستند «سفره های نور» با حجت الاسلام کارگر آشنا شدند؛ روحانی فعالی که دارای دان شش در رشته تکواندو است و البته همزمان، به عنوان مبلغ دینی در تیم های ملی رده های سنی مختلف همین رشته ورزشی، مشغول فعالیت می باشد.

در این قسمت از مستند مذکور، راوی آلمانی به همراه دوست ایرانی‌اش به سراغ این روحانی میبدی رفتند که از قضا هم تحصیلات حوزوی دارد و هم در رشته ورزشی تکواندو به مدارج بالا دست یافته است.

شخصیت محوری این قسمت از مستند سفره های آسمانی، حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسین کارگر -روحانی و ورزشکار میبدی- است.

وی صاحب یک باشگاه ورزشی در تهران است و در عین حال تلاش می کند تا جوانان و نوجوانانی که در این باشگاه به ورزش می پردازند، را با آموزه های اسلامی و اعتقادی آشنا کند.

حجت الاسلام حسین کارگر همچنین عصر گذشته در ویژه برنامه «شهر خدا» شبکه تابان که از ساعت ۱۸ روی آنتن می رود، به عنوان مهمان حضور داشت.

گفتنی است مجموعه مستند «سفره های نور» که با محوریت نامه حضرت امام خامنه ای به جوانان اروپایی و آمریکای شمالی، تهیه شده است، در شبهای ماه مبارک رمضان از ساعت حدود 23:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.

انتهایی پیام/س


جدیدترین ها جدیدترین ها