نمایش نمایش

شناسه : 32970856
سرپرست پلیس آگاهی استان خبر داد


سرپرست پلیس آگاهی استان گفت: ماموران پلیس آگاهی استان یزد اعضای یک باند را که دست به سرقت 2 هزار راس دام به ارزش 15 میلیارد ریال در استان های مختلف کشور زده بودند شناسایی و دستگیر کردند.

به گزارش یزدندا؛ سرهنگ "محمدرضا حناساب" درباره جزئیات این خبر گفت: با توجه به وقوع چند مورد سرقت احشام در شهرستان "خاتم" بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ضمن اشاره به اقدامات گسترده کارآگاهان پلیس استان و شهرستان خاتم و بازنگری شیوه سرقت های انجام شده، افزود: بررسی های ماموران از صحنه های سرقت نشانگر این بود که تمامی سرقت ها توسط یک باند حرفه ای صورت گرفته است.

سرهنگ حناساب گفت: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی مخفیگاه متهمان را در استان های همجوار شناسایی و پس از اخذ نیابت قضائی، اعضای 6 نفره این باند را دستگیر و به استان یزد منتقل کردند.

سرپرست پلیس آگاهی استان یزد خاطرنشان کرد: متهمان در بازجویی های پلیسی به سرقت 2 هزار راس دام به ارزش 15 میلیارد ریال طی 40 فقره سرقت در استان های همجوار اعتراف کردند.

این مقام انتظامی ضمن اشاره به شناسایی و دستگیری مالخر این احشام سرقتی گفت: اعضای این باند که همگی دارای سابقه کیفری و از مجرمان حرفه ای هستند، دستگیر و به مراجع قانونی معرفی شدند و شناسایی مال باختگان در دست اقدام است.


جدیدترین ها جدیدترین ها