نمایش نمایش

شناسه : 33668386
مدیرکل صدا وسیمای یزد:


پهلوانیان گفت: کسب این رتبه از این نظر اهمیت دارد که امکانات مرکز یزد در مقایسه با مراکز برخی استان ها ازنظر تعداد نیروی انسانی و امکانات فنی قابل قیاس نیست و کسب این رتبه با شایستگی، تلاش و همت همکاران بنده به دست آمده است.

به گزارش یزدندا؛ مرکز صدا و سیمای مرکز یزد موفق شد دربین ۳۲مرکز استانی، رتبه سوم درتحقق شاخصه‌های یازده گانه راهبرد شبکه محوری درسال۹۶ را به دست آورد.

در همین راستا مدیرکل این مرکزدر مصاحبه با یزدرسا گفت: با ارزیابی های صورت گرفته از فعالیت بخش های مختلف صدا و سیمای مراکز استان ها در تهران در حوزه های تولید یعنی صدا، سیما و خبر ودر حوزه های فنی و پشتیبانی برمبنای شبکه محوری و تمرکز بر رشد کمی و کیفی تولیدات رسانه ای در جذب و تاثیرگذاری برمخاطب، مرکز یزد توانست بین تمامی مراکز کشور در زمره برترین ها قرار گرفته و موفق به کسب مقام سوم در این زمینه شود.

امیراحمد پهلوانیان افزود: کسب این رتبه از این نظر اهمیت دارد که امکانات مرکز یزد در مقایسه با مراکز برخی استان ها ازنظر تعداد نیروی انسانی و امکانات فنی قابل قیاس نیست و کسب این رتبه با شایستگی، تلاش و همت همکاران بنده به دست آمده است.

پهلوانیان خاطر نشان کرد: البته ارزیابی های ماهانه و فصلی  مرکز یزد هم در بخش های تولید، فنی و فضای مجازی که توسط سازمان صورت می گیرد نشان از رشد افزایش مخاطبین و تاثیرگذاری برنامه های مرکز صدا و سیمای یزد بر مخاطبان دارد.

وی افق آینده این مرکز را بسیار روشن  و امیدوار کننده دانست و گفت: همانطور که از ابتدا نیز تمام تلاش همکاران بنده بر ارتقا و پیشرفت مرکز بوده  سعی خواهیم کرد این روند روبه رشد را ادامه داده ودر مسیر پیشرفت رشد پایدار داشته باشیم.

مدیرکل صدا و سیمای یزد خاطر نشان کرد: از مهمترین برنامه های ما در زمینه برنامه های تولیدی؛ تولیدات فاخر نمایشی است که برای سال آینده تولید یک مجموعه  فاخرطنز را درمرکز یزد کلید خواهیم زد.

پهلوانیان تصریح کرد: در سال گذشته دو تله فیلم در یزد ساخته شد که یکی از آن ها در شبکه های ملی به نمایش درآمد و تله فیلم دوم نیز به زودی در شبکه های ملی به نمایش درخواهد آمد.

رئیس بزرگترین رسانه استان با اشاره به این مطلب که صدا وسیما رابط بین مردم و حاکمیت است اظهار داشت: انعکاس مطالبات مردم به مسئولان و همچنین بازتاب خدمات مسئولان به مردم از مهمترین وظیفه رسانه ها به ویژه صدا وسیماست و بر همین اساس تمام تلاش خود را در این راستا به کار خواهیم بست.

انتهای پیام/ح


جدیدترین ها جدیدترین ها