نمایش نمایش

شناسه : 15346599
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری یزد:


مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری یزد گفت: گسترش شبکه های اجتماعی با وجود تمام فرصت ها متاسفانه پیامد دور شدن از دنیای حقیقی و واقعی که همان هویت ملی و دینی ماست، را به دنبال خود دارد.

به گزارش خبرنگار یزد ندا، « فخر السادات خامسی هامانه» مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری یزد در همایش بالندگی معنوی مادران و دختران که در فرهنگ سرای فرهنگی ورزشی شهرداری یزد برگزار شد، بابیان اینکه دین اسلام بالاترین مقام فضیلت را به دختران می­ دهد گفت: پیامبر اعظم(ص) م ی­فرمایند: وقتی مردی به خانه می­ رود و برای خانواده اش هدیه می گیرد انگار در راه خدا صدقه می دهد و در این راه باید دختران را مقدم شمرد.

خامسی هامانه به معضلات جامعه دختران و همینطور جوانان نیز اشاره کرد و افزود: که یکی از گمشده های جامعه دختران کم شنیدن و کم گوش دادن است که یکی از دلایل آن، گسترش شبکه های اجتماعی است که با وجود تمام فرصت ها متاسفانه پیامد دور شدن از دنیای حقیقی و واقعی که همان هویت ملی و دینی  ماست، را به دنبال خود دارد.

وی اظهار کرد: کم شدن جاذبه های جامعه و دنیای سنتی ما از علل روی آوردن جوانان به دنیای مجازی است.

مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری یزد اذعان کرد: آشنایی دختران با واقعیت هایی چون زندگانی حضرت فاطمه معصومه(س) نتیجه ای جز عشق به آن حضرت را نخواهد داشت و باید برای تربیت نسل جوان از این روش ها الگو سازی صحیح کرد.

انتهای پیام/


جدیدترین ها جدیدترین ها