نمایش نمایش

شناسه : 14909675
جشن زیر سایه خورشید در تفت؛


جشن زیر سایه خورشید برای هشتمین سال پیاپی به مناسبت دهه کرامت در حسینیه امام(ره) شهر تفت برگزار شد.

به گزارش یزدندا به نقل از صبح تفت، حسینیه امام خمینی(ره) شهر تفت شب گذشته(چهارشنبه) میزبان خیل عاشقان به امام رضا(ع) در جشن زیر سایه خورشید بود.

 

حسینیه امام(ره) تفت صحنه های عشق بازی با امام رئوف(ع)

این جشن برای هشتمین سال پیاپی  و با حضور 4 تن از خدام حرم رضوی در شهر تفت برگزار شد تا بار دیگر این دیار حال و هوای صحن رضوی به خود بگیرد.

مردم تفت با استقبال چند هزار نفری از سفیران حریم رضا جلوه دیگری از عشق و ارادت خود را به اهل بیت(ع) به نمایش گذاشتند و عهد و میثاق خود را با ولایت تجدید کردند.

 

استقبال بی نظیر مردم تفت از سفیران بارگاه رضا(ع)

شب گذشته حسینیه امام(ره) تفت حال و هوای دیگری داشت گویی فرشتگان بارگاه رضا آمده بودند تا از میهمان امام رئوف استقبال کنند.

حضور خدام حرم رضوی، به فضای جشن معنویت عجیبی بخشید و مردم ولایتمدار تفت با تبرک جستن از پرچم بارگاه امام رضا(ع) به خوبی از فرستادگان حضرت رضا(ع) استقبال کردند.

 

زیر سایه خورشید نمونه عینی جشن اسلامی

هر سال بر شکوه و عظمت جشن زیر سایه خورشید در شهر تفت افزوده می شود و در حقیقت این جشن مصداق کاملی از جشن اسلامی است که معارف حقیقی و جایگاه اهل بیت(ع) را معرفی می کند.

 

بزرگترین اجتماع مذهبی مردم تفت بعد از عاشورا

جشن زیر سایه خورشید تفت را می توان دومین اجتماع بزرگ مذهبی مردم شهر تفت بعد از روز عاشورا دانست که با شور و شعور و اشتیاق و استقبال عاشقان امام هشتم(ع) برگزار می شود.
جدیدترین ها جدیدترین ها