نمایش نمایش

شناسه : 29939017


به گفته شهردار يزد تاميين امنيت زيرگذر حكميان يزد در زمان حوادث مربوط به آتش نشاني است اين در حالي است كه مديرعامل اتش نشاني يزد هيچ اطلاعي از وجود درب خروج اضطراري در اين زير گذر ندارد.

به گزارش یزدندا به نقل از  يزدرسا، روز گذشته حوالي ساعت ٦ بعد ازظهر زيرگذر حكيميان شهر يزد به مدت ٢ ساعت توسط پليس راهنمايي و رانندگي مسدود شد.

در همین رابطه شهردار یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا اظهار داشت: باتوجه به اينكه زيرگذر حكيميان تقریبا طولانی و تاریک است و رانندگان در لحظه ورود با تاريكي قابل توجهي مواجه مي شوند، به منظور رفع این مشکل روز گذشته زیر گذر مسدود شده و روشنایی آن تامین شد.

محمدرضا عظيمي زاده افزود: در حال حاظر مشكل روشنايي اين زيرگذر برطرف شده و در ورودي هاي ان پروژكتورهاي براي افزايش روشنايي نصب شده است.

وي در ادامه در رابطه با درب خروج اضطراري اين زيرگذر، گفت: در اواسط زير گذر دربي تهويه شده كه در مواقع تصادف و اتفاقات غير مترقبه از آن استفاده مي شود. تامين امنيت و كنترل خروج در مواقع بحران بر عهده آتش نشاني است.

خبرنگار يزدرسا در رابطه با كارايي و اينكه اين درب در چه زماني براي خروج استفاده مي شود در مصاحبه با رييس سازمان آتش نشاني استان يزد، مسئله را جويا شد، مير شمسي اذعان كرد: هيچ اطلاعي از وجود درب اضطراري و نحوه خروج مردم در اين زيرگذر ندارم.

انتهاي پيام/


جدیدترین ها جدیدترین ها