نمایش نمایش

شناسه : 13478403
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد؛


مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی با سید علی عزالدینی،سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری یزد دیدار کرد.

به گزارش یزد ندا؛ در این دیدار سید علی عزالدینی،سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری یزد گفت:امروزه بخش خصوصی می بایست با دقت و مشارکت بیشتری پذیرای مسئولیت های جدید و نقش آفرینی گسترده تر در فضای اقتصاد و تولیدی استان یزد باشد.

 

وی افزود:باید شناسایی دقیق تری از توانمندی های خودمان داشته  و سعی کنیم در بخش سرمایه گذاری ظرفیت های موجود را به سمت قالب های مشارکتی و تجمیع سرمایه های کوچک سوق دهیم.

 

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی، مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان اینکه استان یزد می تواند یکی از قطب های اقتصادی پویا در کشور باشد اظهار داشت:طرح و ایده های اقتصادی نخبگان در استان باید شناسایی و جهت بهره وری مورد حمایت قرار گیرد.

 

ریاحی بیان کرد:جامعه ای که از لحاظ اقتصادی پویا و فعال باشد آستانه تحمل بالاتری در برابر فشارهای درونی و بیرونی خواهد داشت که این بالندگی در سایه تعهد،خلاقیت،نوآوری و گشایش بازار و منابع جدید امکان پذیر می شود.

 

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی با ابراز امیدواری نسبت به بهبود فضای کسب و کار در استان گفت:باید منابع را به سمتی که بیشترین تاثیر مثبت را بر اقتصاد داشته باشد،سوق داده و ایجاد اشتغال پویا علاوه بر جنبه مهم ثروت آفرینی، نوعی زمینه سازی برای به کارگیری گنجینه استعدادهای انسانی می باشد.

منبع:اداره کل تعاون؛کار و رفاه اجتماعی


جدیدترین ها جدیدترین ها