نمایش نمایش

شناسه : 33846224
باحضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد در بافق؛


باحضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد در بافق مراسم روز درختکاری در پارک بیشه در برگزار شد.

به گزارش یزدندا به نقل از بافق خبر؛ به مناسبت هفته درختکاری با حضور محمدرضا آخوندی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد و هیئت همراه، محمدزاده رحمانی فرماندار بافق و جمعی از مسئولین و خانواده معظم شهدا مراسم روز درختکاری و غرس نهال در پارک بیشه در بافق برگزار شد.

محمدرضا آخوندی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در حاشیه این دیدار گفت: خوشبختانه در شهرستان بافق اقدامات خوبی انجام شده است.

وی در ادامه افزود: پارک بیشه در بافق با مسئولیت اجتماعی که شرکت سنگ آهن مرکزی داشته در قالب 30 هکتار عملیات جنگل داری و نهال کاری با توجه به تعاریفی که در این طرح انجام شده که در حدود 10هکتار در فاز اول است که امروز با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین غرس نهال انجام شد.

آخوندی تصریح کرد: خوشبختانه موقعیت خوبی است و با توجه به نزدیکی به شهرستان بافق می تواند محیط خوبی را برای شهروندان و شهرستان ایجاد کند و برای شهرستان هم عملیاتی که در سال جاری داشتیم غرس نهال کاری در حدود 700هکتار در منطقه  گود گوار بود که از اعتبارات ملی انجام شده است.

محمدزاده رحمانی فرماندار بافق نیز در این مراسم گفت: خوشبختانه در روزهایی که در بافق طوفان می شود اثر منابع طبیعی در این شهرستان محسوس است و با اقداماتی که منابع طبیعی انجام داده است گردوخاک کمتر وارد شهر می شود.

انتهای پیام/س*


جدیدترین ها جدیدترین ها