نمایش نمایش

شناسه : 34406604


برگزیدگان مسابقه فیلم سینمایی «ملک سلیمان نبی(ع)» 19 اردیبهشت در یزد معرفی و تجلیل می‌شوند.

به گزارش یزدندا، روابط عمومی حوزه هنری استان یزد: رئیس حوزه هنری یزد با اعلام این خبر گفت: مسابقه تماشای فیلم، ویژه فیلم سینمایی «ملک سلیمان نبی(ع)» ساخته شهریار بحرانی از سری برنامه‌های هفته هنر انقلاب اسلامی در استان است که از 20 فروردین همزمان با آغاز هفته هنر انقلاب، شروع شد و علاقه‌مندان تا 10 اردیبهشت فرصت داشتند با مراجعه به کانال @filmrace در این رقابت شرکت کنند.
محمدصادق کوچک‌زاده افزود: مراسم اختتامیه این مسابقه چهارشنبه 19اردیبهشت‌ ساعت 18 با حضور هنرمندان، اهالی سینما و علاقه‌مندان در سالن فرهنگ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان واقع در بلوار دانشجو برگزار و به 15 نفر از برگزیدگان به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.
رئیس حوزه هنری استان ادامه داد: فیلم «ملک سلیمان» با استناد به قرآن کریم، مقطعی از زندگی حضرت سلیمان (ع) را روایت می‌کند.
کوچک‌زاده افزود: این فیلم دو نوبت از شبکه (تابان) و یک نوبت همراه با تحلیل و بررسی اثر با حضور سیدمحمد حسینی کارشناس و منتقد سینما و عبدالحمید قدیریان طراح صحنه و مشاور کارگردان این فیلم در حوزه هنری یزد پخش شده است.
گفتنی است: نشست هفتگی اکران و تحلیل فیلم‌های منتخب ایران و جهان، سه‌شنبه‌ها ساعت 18در حوزه هنری یزد واقع در ابتدای خیابان آیت الله کاشانی، کوچه آزادی برگزار می‌شود و حضور علاقه‌مندان در آن آزاد است.

انتهای پیام/س*


جدیدترین ها جدیدترین ها