نمایش نمایش

شناسه : 33374335
نماینده کمیته جستجوی مفقودین استان یزد:


نماینده کمیته جستجوی مفقودین استان یزد در خصوص دلیل عدم تدفین شهدا در تفت گفت: پاسخ این سوال را باید مسئولین تفت بدهند که چرا مانع دفن شهدای گمنام در این شهر شدند.

نماینده کمیته جستجوی مفقودین استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدندا در خصوص تدفین شهدای گمنام در شهر تفت گفت: قرار بود سه شهید گمنام در پارک شهر تفت دفن شوند که این قضیه منتفی شد و این سه شهید گمنام اصلا به استان ما نمی‌آیند.

سید هدایت بنی‌فاطمه در خصوص دلیل عدم تدفین شهدا در تفت اظهار کرد: پاسخ این سوال را باید مسئولین تفت بدهند که چرا مانع دفن شهدای گمنام در این شهر شدند.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها قرار بود شهدا در پارک تفت دفن شوند که مسئولین شهرداری و شورای شهر تفت اجازه ندادند و مطرح شد که زمین پارک وقفی است.

بنی فاطمه اذعان کرد: مسئولین تفت پاسخگو باشند اگر زمین پارک وقفی بوده و یا متعق به شهرداری نبوده چرا در این مکان پارک احداث شده؟ چرا زمین وقفی را تغییر کاربری داده‌اند،  چرا تاکنون به مردم نگفته‌اند که این زمین وقفی است و مردم به این پارک نروند.

نماینده کمیته جستجوی مفقودین استان یزد تصریح کرد: پیکر مطهر دیگر شهدای گمنام که در شهرستان‌های استان خاکسپاری می‌شوند فردا صبح وارد استان خواهند شد.

**پنجشنبه 26 بهمن ماه پیکر‌های مطهر 6 شهید گمنام دفاع مقدس در یزد تشییع خواهند شد.

این شهیدان والامقام در «مرکز فرهنگی دفاع مقدس یزد »، « دانشکده علوم قرآنی بفروئیه میبد»، «پارک نطقی مبارکه بافق» و همچنین «حسینیه صاحب الزمان هرات» تشییع و تدفین می‌شوند.

قرار بود سه شهید والا مقام نیز در پارک شهر تفت به خاک سپرده شوند که این قضیه منتفی و این سه شهید به استان یزد نخواهند آمد.

انتهای پیام/ز.ک


جدیدترین ها جدیدترین ها