نمایش نمایش

شناسه : 15224451
امام جمعه بخش مرکزی یزد:


حجت الاسلام سید محمد کاظم مدرسی گفت: برخی از مسئولان بلند پایه نظام ظرف دو هفته اخیر مواضعی را اتخاذ کردند که با حقوق‌دانی آنها سازگاری ندارد.

به گزارش یزد ندا به نقل از یزدبانو، حجت الاسلام سید محمد کاظم مدرسی با بیان اینکه برخی از مسئولان بلند پایه نظام ظرف دو هفته اخیر مواضعی را اتخاذ کردند که با حقوق‌دانی آنها سازگاری ندارد، خاطر نشان کرد: اخیرا نسبت به شورای نگهبان بی‌مهری و بی لطفی کردند و حرف های عامیانه زده شد.

وی ادامه داد: گفته اند شورای نگهبان چشم هست، دست نیست؛ و این با صراحت قانون اساسی در تضاد است.

خطیب نماز جمعه حومه شرقی یزد گفته مقامات بلند پایه کشوری مبنی بر اینکه «برجام نیاز به رفتن به مجلس ندارد و کشور های دیگر هم در کنگره و مجالس شان مطرح نمی کنند» را یاد آور شد و تصریح کرد: ما کار به کشور های دیگر نداریم و برای کشور خودمان صحبت می کنیم؛ البته برجام قرار است در کنگره آمریکا مطرح شود.

حجت الاسلام مدرسی عدم مطرح شدن برجام در مجلس را دور زدن و کنار گذاشتن مجلس بیان کرد و افزود: مشخص است، کسانی که مخالف مطرح شدن برجام در مجلس اند، از قرار گرفتن در منظر افکار عمومی هراس دارند.

خطیب نماز جمعه بخش مرکزی در بخش دیگری از خطبه های خود اذعان کرد: سخنانی که رهبری دیروز در جمع نمایندگان مجلس خبرگان مطرح کردند، محورهای کاربردی برای نظام بود.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری فرموده‌اند به لبخند آمریکایی‌ها نباید دل خوش کنیم و آمریکا دشمن اصلی ماست و مقامات بلند پایه باید در این زمینه موضع مشخصی داشته باشند.

حجت الاسلام مدرسی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه این هفته تصریح کرد: بخش مرکزی بیش از آنچه که در هفته دولت طرح‌هایی دولتی در آن افتتاح شد، نیاز به پیشرفت و اجرای طرح دارد.

امام جمعه بخش مرکزی یزد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گفت: می‌گویند، امام در کار دولت دخالت نمی‌کردند ، خوب این ضمیرش که می‌تواند باشد، رهبری؟! نباید در سیاستگذاری‌های نظام دخالت داشته باشند؟ این سر شاخه نشستن و ته شاخه را بریدن است.

انتهای پیام/ش

 


جدیدترین ها جدیدترین ها