نمایش نمایش

شناسه : 14881326
مهدی رحمانیان:


مدیر مسئول روزنامه شرق گفت: نمی توان در دنیا گفت که رسانه ای بی طرف است و هیچ رسانه ای نمی تواند چنین ادعایی داشته باشد و اگر هم این موضوع را در ظاهر بگوید ولی به شکل زیر پوستی تلاش می کند دیدگاه ها و آرایی که به آن اعتقاد دارد را به مخاطب القا کنند.

به گزارش یزدندا به نقل از دانا ،مهدی رحمانیان مدیر مسئول روزنامه شرق  در خصوص بیانات رهبری مبنی بر مقابله با رسانه‌هایی که در سیاست استکبار پیش می روند اظهار داشت: مشکلی که در کشور داریم این بوده است که رسانه مطرح در سطح بین المللی در کشور وجود ندارد ولی بالاخره با همین رسانه های موجود باید تلاش کرد تا حقایق مسائل کشور و نظام و منطقه را پوشش دهیم.

 

وی در ادامه گفت: باید به گونه ای عمل کنیم که به مرور زمان در حداقلی ترین اقدام بتوانیم از رسانه های داخلی یک برند بین المللی داشته و هنگامی که آن رسانه مطلبی را انعکاس میدهد از برد و پذیرش لازم برای انعکاس ان مطلب برخوردار باشد.

 

مدیر مسئول روزنامه شرق خاطرنشان کرد: موضوع مهم تر از میران برد یک رسانه میزان پذیرش آن رسانه در سطح مخاطبان بین الملل و منطقه ای و افکار عمومی است؛ در حقیقت به این سمت باید حرکت کنیم که رسانه هایی در جامعه ایجاد کنیم که از چنین شرایطی برخوردار باشند.

 

رحمانیان در خصوص فعالیت بی بی سی و نظر رهبری در خصوص این رسانه دروغ پراکن تصریح کرد: با توجه به فضایی که در دنیای رسانه ایجاد شده است، محدود کردن رسانه ها عملاً امکان پذیر نیست و اگر از فعالیت برخی رسانه ها جلوگیری شود این افراد از طرق دیگر به مقاصد خود دسترسی پیدا می کنند که همین موضوع هم باعث می شود که این افراد در انتقال مطالب شیطنت کنند.

 

وی همچنین یادآور شد: نمی توان در دنیا گفت که رسانه ای بی طرف است و هیچ رسانه ای نمی تواند چنین ادعایی داشته باشد و اگر هم این موضوع را در ظاهر بگوید ولی به شکل زیر پوستی تلاش می کند دیدگاه ها و آرایی که به آن اعتقاد دارد را به مخاطب القا کنند.

 

مدیر مسئول روزنامه شرق تأکید کرد: به هر حال رسانه های ما باید تلاش کنند که چهره واقعی کشور و نظام را ارائه بدهند و به شکل حرفه ای با رسانه های دشمن مقابله کنند، چرا که دشمن دارای رسانه بوده و رسانه های قوی در اختیار دارد.

 

رحمانیان یادآور شد: باید تلاش کنیم خود را به شکل منطقی به رسانه های جهان ارائه دهیم تا بتوانیم تأثیرگذاری بیشتری را داشته باشیم.

 

انتهای پیام/ص


جدیدترین ها جدیدترین ها