نمایش نمایش

شناسه : 13813091
عضو شورای شهر یزد:


سید محمد رضا مدرسی عضو شورای اسلامی شهر یزد در یکصد و نود و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد به مدیریت شهری در شهرداری انتقاد کرد.

به گزارش یزد ندا به نقل از روابط عمومی شورای شهر یزد، سید محمد رضا مدرسی عضو شورای اسلامی شهر یزد در یکصد و نود و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد به مدیریت شهری در شهرداری انتقاد کرد.
وی در ابتدا ضمن تشکر از مدیران شهری و شهردار بخاطر اجراي عمليات پیاده‌راه‌سازی خیابان مسجد جامع، گفت: هرچند که این طرح خیلی دیر شروع شد اما امیدواریم به سرعت وبدون دوباره کاری وبه نحوه احسن انجام و ملك ورودي خيابان كه كاربري پاركينگ دارد تملك و در اختیار شهروندان قرار بگیرد.
عضو شورای اسلامی شهر یزد در ادامه خواستار تسریع در اجراي پروژه‌های ساماندهی بافت تاريخي شامل کف سازی وبدنه سازی با توجه به وضعیت رو به بهبود گردشگری در شهر یزد شد.
وي ازرئيس شوراخواست،حسابرس به عنوان نماينده شورا دربررسي وضعيت مالي شهرداري جهت گزارش دادن در صحن علني شورا حضورپيدا كند چراکه خیلی از اتفاقات نگران كننده رخ داده، مثل نبودن قیمت تمام شده در پروژه ها.
سید محمد رضا مدرسی با بیان اینکه تمام این موضوعات،نشان ازنبود مدیریت و نیروی فنی قوی در مجموعه شهرداری است، تصريح كرد: هزینه‌هاي پروژه‌ها پیش‌بینی نشده و قیمت تمام شده آن پروژه‌ها در مجموعه ارزیابی نمی شود و همچنین پرت کار در مجموعه اصلا مشخص نیست.
وی در زمینه صحت صحبت های خود، گفت: تمام این صحبت‌ها برگرفته از گزارشات حسابرسی است که خود زیر نظر سازمان حسابرسی ، سازمان بازرسی ودیگر دستگاه هاست.
دغدغه دیگر اين نماينده مردم در شوراي اسلامي شهر يزد با اشاره به از بين بردن بيت المال ؛ احداث سرعتکاه‌های جدید بدون رعایت حداقل استاندارد ترافیکی و حمل ونقل شهری عليرغم تذكرات قبلي شورا در بلوار دهه فجر روبروی پمپ بنزین از طرف میدان امام رضا (ع) و تقاطع بلوار دولت آباد به خيابان شهيدرجايي بود.
سیدمحمدرضامدرسی درادامه بااشاره به نامناسب بودن وضعيت درآمدي شهرداري یادآور شد: متاسفانه وضعیت درآمدی شهرداری به شدت افول کرده است و مسئولین حتما پیگیر راه‌های جدید درآمد و سیاستهای جدید بصورت تشویقی وترغیبی باشند علیرغم اینکه بصورت خصوصی چندین باربه شهردار تذکر داده شده وراهنمایی صورت گرفته است.
اين مقام مسئول به پروژه بزرگ پیرنیا اشاره کرد و افزود: این پروژه پس از 20 سال همچنان بلاتکلیف مانده است سه سال از دوره مدیریت آقای شهردار و دو سال از دوره چهارم شورا گذشته و هیچ اتفاقی رخ نداده است فرصتها در حال گذر مي باشد و اين يكي از دهها پروژه بزرگ مي باشد با این نوع مدیریت و پیگیری دستاوردی برای شهر و مردم نخواهیم داشت و در پايان دوره خدمت خجالت زده مردم شريف يزد خواهيم بود.
وي در پايان به تكرر كارهاي شهرداري در سطح شهر اشاره كرد و از شهردار خواست قبل از اجراي پروژه ها به ويژه زيباسازي و مبلمان شهري دقت بيشتري اعمال شود.
انتهای پیام/س
 

جدیدترین ها جدیدترین ها