نمایش نمایش

شناسه : 15185080
گزارش/


اظهار نظر عجیب آقای وزیر واکنش های زیادی را با خود به همراه داشت به طوری که روزنامه و رسانه های داخلی بعد از گذشت چند روز از این اظهار نظر هنوز هم آن را تتیر یک رسانه های خود قرار داده اند.

به گزارش یزدندا به نقل از راه دانا،چند روز پیش بود که نعمت زاده وزیر صنعت و معدن در نشستی که با مطبوعات داشت سخنانی را به زبان آورد که نشان از بی تدبیری آقای وزیر در دولت تدبیر و امید است.

 

نعمت زاده در اعتراض به کمپینی که در شبکه های اجتماعی با عنوان "خریدن خودروی صفر ممنوع" به راه افتاده بود در بخشی از سخنان خود اظهار داشت:"مردمی را که به کمپین بزرگ و ملی «خرید خودروی صفر ممنوع» پیوسته اند و از آن حمایت می کنند، خائنین به کشور و ضد انقلاب هستند"

 

اظهار نظر عجیب آقای وزیر واکنش های زیادی را با خود به همراه داشت به طوری که روزنامه و رسانه های داخلی بعد از گذشت چند روز از این اظهار نظر هنوز هم آن را تتیر یک رسانه های خود قرار داده اند.

 

امروز نیز روزنامه های اطلاح طلب گزارشاتی را به این موضوع اختصاص دادند به طوری که روزنامه شرق نوشت: "چرا روحانی حقوقدان به نعمت زاده بابت "ضدانقلاب" و "خائن" نامیدن مردم تذکر نداد واز وی نخواست ازمردم عذرخواهی کند؟" در ادامه نیز روزنامه اعتماد نوشت: "این درست نیست اقدامات مردم را به مثابه خیانت معرفی کرد و انگ زد".

روزنامه  شرق:


 

 

روزنامه آفتاب یزد هم در صفحه آخر این روزنامه با انتقاد تند از صحبت های نعمت زاده نوشت: محمد رضا نعمت زاده یکی از ثروتمندان کابینه است ، در دهها شرکت عضو هیات مدیره است ، آنقدر وضع مالی وزارتخانه اش خوب است که روزنامه اختصاصی خود را یعنی صمت را رایگان و آن‌هم با پست توزیع می کند . این وزیر کمپین خود جوش مردم برای ارزان کردن خودروهای ایرانی را خیانت می داند ، چرا ؟! ...


نعمت زاده حق دارد تمام عمر جزو مقامات ارشد باشد و آنطور که شایعه ها می گویند میلیاردی سرمایه دارد ولی مردم به عنوان مشتری حق ندارند برای مقداری صرفه جویی طرف تقاضا را کاهش دهند تا خودرویی که چند برابر قیمت تمام شده اش به دست مردم می رسد و عده زیادی را به ثروت های بادمی رساند ، چرا ؟ چون وزیر تنها خودش و هم طبقه های پولدار خود را تحویل می‌گیرد ، چون به وزارت آسان عادت کرده است.وزیری که خریداران را به خاطر خواست قانونی شان برای ارزان شدن محصولی خائن می داند جایش در دولت نیست ، بلکه باید توسط دولت در معرض بازخواست قرار بگیرد و اگر مجلس که به دلایل دوری و نزدیکی جناحی دست به استیضاح و عدم استضیاح می زند اگر دل در گرو مردم داشت حتما این وزیر را بازخواست می کرد . اما نباید منتظر این اتفاق‌ها بود .


اما این حرف وزیر و رویکردش نشان می دهد با این طرز تلقی ، کشور نه تنها به تولید صنعتی دست نخواهد یافت بلکه هر آنچه هم دارد را از دست می دهد."نکته قابل توجه دیگر سکوت ادامه دار وزیر صنعت در قبال توهین به مردم است که حتی حاضر به عذرخواهی نیست و همچنان سکوت اختیار کرده است.انتهای پیام/ص


جدیدترین ها جدیدترین ها