نمایش نمایش

شناسه : 29799700


فرماندار بافق ضمن اعلام اين خبر افزود: پيمانكار جاده يزد كه دفتر مركزي و عمده كارهاي آن در تهران بود براي ادامه اين پروژه مشكلات زيادي را ايجاد كرده بود و كار، آن طور كه بايد و شايد پيش نمي رفت.

به گزارش یزدندا، فرماندار بافق ضمن اعلام اين خبر افزود: پيمانكار جاده يزد كه دفتر مركزي و عمده كارهاي آن در تهران بود براي ادامه اين پروژه مشكلات زيادي را ايجاد كرده بود و كار، آن طور كه بايد و شايد پيش نمي رفت؛ لذا با محوريت معاونت هماهنگي امور عمراني استانداري و پيگيري هاي مشترك فرمانداري و اداره كل راه و شهرسازي استان، ادامه اين پروژه به يكي از شركت هاي پيمانكاري استان كه داراي رزومه قوي در جاده سازي است اقاله شد.

محمد زاده رحماني در پاسخ به اين سوال كه پيمانكار جاده بافق - يزد از برخورد تندي كه با او صورت گرفته و ماشين آلاتش بنا به خواست فرمانداري توقيف شده گلايه داشته و ناراحت بوده، گفت: به هر حال با نرمي و ملايمت نمي توان پروژه اي كه فرسايشي و به نوعي بغرنج شده را پيش برد و توقيف دستگاه هاي ايشان با هماهنگي مقام قضايي بود.

 فرماندار در پايان يادآور شد از فردا روند اين پروژه شتاب قابل توجهي مي گيرد و عمليات تثبيت جاده تا مسجد ابوالفضل شروع مي شود.

روابط عمومی فرمانداری بافق

انتهای پیام/جدیدترین ها جدیدترین ها