نمایش نمایش

شناسه : 14487230
در بازرسی اداره صنعت اشکذر از یک واحد تولیدی عنوان شد


طبق گفته مدیر داخلی این کارخانه مشکل اصلی این واحد واردات بی رویه تولید اصلی این شرکت، یعنی mcaاز چین با قیمت ارزانتر میباشد که باعث شده در فروش با مشکل مواجه شوند.

به گزارش یزد ندا به نقل از روابط عمومی  اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان اشکذر، ابتدا از واحد صنعتی نیرو کلر تولید کننده جوهر نمک ومنو کلرو استید استیک (mca) بازدید کرد و از نزدیک با نحوه فعالیت وتولیدات این واحد ونیز مشکلات  این واحد آشنا شدند.

طبق گفته مدیر داخلی این کارخانه مشکل اصلی این واحد واردات بی رویه تولید اصلی این شرکت، یعنی  mcaاز چین با قیمت ارزانتر میباشد که باعث شده در فروش با مشکل مواجه شوند و مشکل دیگر واحد که در منطقه وبرای تمامی واحدهای صنعتی  مشابه میباشد وجود آبهای زیر زمینی وسطح بالای این آبها میباشد که باعث ایجاد مشکلات وهزینه های مازاد برای واحد شده است.

همچنین در ادامه این بازدید، از واحد تولیدی فولاد نور یزد تولید کننده انواع میلگرد های آجدار، واقع در منطقه رستاق بازدید بعمل آمد.

این واحد با توجه به مشکلات محیط زیستی ایجاد شده قبلی و در بازرسی های قبل توسط محیط زیست که مقرر شده بود تا زمان بر طرف نمودن مشکل سوخت کوره ذوب وآلودگی ایجاد شده  حق فعالیت ندارد.

 لذا با وجود ایجاد اشتغال حدود 60 نفر نیروی کار دردو شیفت کاری و نیز امکان استفاده از سوخت جایگزین گاز در محل وحذف آلودگی ایجاد شده در تغییر نوع سوخت فعلی کوره ذوب،مقرر شد در اسرع وقت اقدامات قانونی لازم توسط مدیر عامل کارخانه انجام شود. تا واحد بتواند با توان کامل به فعالیت تولیدی خودش ادامه بدهد.
جدیدترین ها جدیدترین ها