نمایش نمایش

شناسه : 29902632
کارشناس اداره هواشناسی یزد مطرح کرد


کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد گفت: در طول هفته جاری به ویژه در ساعات بعد از ظهر و شب گاهی وزش باد نسبتا شدید با احتمال گرد و خاک مواجه باشیم.

به گزارش یزدندا؛ کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، از کاهش 1/5 درجه‌ای دمای هوای استان به طور میانگین در هفته جاری نسبت به هفته گذشته خبر داد و گفت: روزهای پایانی هفته جاری تا حدودی هوای استان یزد گرمتر خواهد شد.

سید عباس میرحسینی با بیان اینکه از اواخر روز چهارشنبه هفته گذشته به واسط وزش باد شمالی و نفوذ هوای خنک به استان یزد مقداری از گرمای هوای استان کاسته شده است، اظهار داشت: طی امروز و فردا آسمان استان گاهی اوقات ابری واحتمال رگبار پراکنده به ویژه در ارتفاعات نیمه جنوبی استان پیش بینی شده است.

وی با اعلام این خبر که دمای بیشینه هوای استان یزد در روزهای پنجشنبه و جمعه به 36 درجه سانتی‌گراد رسیده است، افزود: بر اساس پیش‌بینی هواشناسی استان یزد به نظر برسد دمای بیشینه شهر یزد طی امروز و دو روز آینده به 38 درجه سانتی گراد برسد.

میرحسینی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌گردد در طول هفته جاری به ویژه در ساعات بعد از ظهر و شب گاهی  با وزش باد نسبتا شدید با احتمال گرد و خاک مواجه باشیم.

انتهای پیام/د

 


جدیدترین ها جدیدترین ها