نمایش نمایش

شناسه : 13356483
فرمانده سپاه الغدیر یزد خبر داد


فرمانده سپاه الغدیر یزد گفت: افزون بر هفت هزار نفر از اقشار مختلف مردم دارالعباده با 160 دستگاه اتوبوس به مرقد حضرت امام خمینی (ره) اعزام می شوند.

به گزارش یزد ندا، فرمانده سپاه الغدیر یزد گفت: افزون بر هفت هزار نفر از اقشار مختلف مردم دارالعباده با 160 دستگاه اتوبوس به مرقد حضرت امام خمینی (ره) اعزام می شوند.

سردار اکبر فتوحی امروز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: زائران دارالعباده از عصر روز چهارشنبه 13 خرداد ماه در یزد و 9 شهرستان تابعه استان برای حضور در بیست و ششمین عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی، عازم حرم آن عزیز سفر کرده می شوند .

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این کاروان ها همه ساله جمع زیادی از مردم ولایتمدار برای عهد و پیمان مجدد با حضرت امام راحل (ره ) با خودروهای شخصی در این مراسم شرکت می کنند .

فرمانده سپاه الغدیر یزد گفت: حضور گسترده و مردمی اقشار گوناگون در مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی نشان دهنده عشق و ارادت قلبی مردم به امام خویش است .

فتوحی تاکید کرد: اعزام کاروان های زائران به مرقد منور حضرت امام خمینی(ره) جزو مهمترین و بزرگ ترین فعالیت های فرهنگی استان است.

وی گفت: انجام برنامه های متنوع فرهنگی در حاشیه اعزام زائران به مرقد ایشان نقش بسیار مهمی در ترویج فرهنگ انقلاب ایفا می کند.

انتهای پیام /ع


جدیدترین ها جدیدترین ها